<listing id="xnbvz"><dfn id="xnbvz"></dfn></listing>
  <font id="xnbvz"></font>

   <pre id="xnbvz"><th id="xnbvz"><pre id="xnbvz"></pre></th></pre>
   <font id="xnbvz"></font>

        <dfn id="xnbvz"><var id="xnbvz"></var></dfn>

         <pre id="xnbvz"><video id="xnbvz"></video></pre>
         <ol id="xnbvz"><noframes id="xnbvz">
         <track id="xnbvz"></track>

          Rreth Kompanis?

          Artie Garden International Ltd., themeluar n? 1999 nga Arthur Cheng, ?sht? nj? kompani premium e mobiljeve n? natyr? q? p?rkushtohet n? zhvillimin, prodhimin dhe shitjet p?r mbi 20 vjet. Me nj? sip?rfaqe fabrike prej 34,000 metra katror?, Artie ka krijuar dizajne t? shumta origjinale dhe zot?ron 280 patenta n? Evrop? dhe Kin? me p?rpjekjen e ekipit nd?rkomb?tar t? saj t? dizajnit fitues t? ?mimeve s? bashku me punonj?s me p?rvoj? t? trajnuar m? shum? se 300 njer?z. Duke p?rdorur korniza alumini t? salduara plot?sisht dhe t? veshura me pluhur me thurje polietileni sintetik, me dend?si t? lart?, jo-venitje …….

          ?
          99在线精品资源站,99香蕉国产线看观看这里有精品,99久热国产精品视频